Yükleniyor...

Isıya Dayanıklı Baret

Ürün Kodu :O209K
  1. Baret, yangınla mücadele esnasında başın darbelere karşı korumasını sağlayacak, alev ve ısıya dayanıklı olacak ve Turuncu renkte olacaktır.
  2. Baret, dış koruyucu, darbe emici bantlı sistem, bağlantı kayışları, yansıtıcı işaretler ve ense koruyucudan oluşacaktır. Baretin ön kısmında giyip çıkarmakta kullanılacak ve güneşi engelleyecek bir siperlik olacaktır.
  3. Dış koruyucu kimyasallara ve yüksek sıcaklıklara daha dayanıklı olması nedeniyle cam elyaf takviyeli olacaktır. Turuncu renk dıştan boyama şeklinde olmayacak, boyama cam elyafın içinde olacaktır.
  4. Baret; içi ve çenelik kayışı ayarlanabilir olacak, çene bandı genişliği 19
  5. ± 2 mm (ondokuz artı eksi iki) olacaktır.
  6. Baretin dışında görünürlüğü arttırmak amacıyla yansıtıcı reflektif şeritler olacaktır.
  7. Baretin arka iç kısmında baş ayarlama mekanizması olacaktır. Bu ayar mekanizması sayesinde baretin kullanıcının başına uyacak şekilde ayarlanması mümkün olabilecektir.
  8. Baretin kafa ölçüsü 51 – 64cm olacaktır.
  9. Barette ense koruyucu bir kısım bulunacaktır. Ense koruyucunun malzemesi aramid elyaf, yanması geciktirilmiş viskoz (FR), sentetik elyaflar veya bunların karışımından olacaktır.
  10. Koruyucu baret, EN 397 ve DIN 50365 standartlarına uygunluk belgesine sahip olacaktır ve bu belge teklifle beraber verilecektir.