Yükleniyor...

 

Arazi Tamir Bakım ve Servis Hizmetleri
KESLER olarak yedek parçasını sağladığımız araç ve pompaların her türlü tamir, bakım ve servis hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Bunun dışında özellikle Orman İşletme Müdürlüklerinde bulunan ve orman yangınlarıyla mücadele hizmetlerinde kullanılan arazözlerin her türlü yangın pompaları araçların bulundukları yerde gezici servis araçlarımız ve işin ehli kalifiye servis elemanlarımız tarafından tamir edilebilmekte ve bakım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bütün bu tamir bakım işlerinde orijinal ve garantili parça kullanılmaktadır. Ayrıca yangın arazözlerinin tank takozu değişimi gibi her türlü üst yapı arızaları da yine servis elemanlarımızla yerinde giderilmektedir.

Tamirat veya bakım sonrası pompalar testi yapılarak bütün arızaları giderilmiş vaziyete eski parçalarıyla beraber ilgililerine teslim edilmektedir.

Firmamıza arazi tamir bakım ve servis hizmetlerini profesyonelce yerine getirmekte ve bunun için belirli ve uygun bir fiyat politikası uygulamaktadır. Taleplerinizin en uygun şekilde değerlendirilmesi için çalışmakta ve servis hizmetlerimiz için mesafe gözetmeksizin hizmet vermekteyiz.

Servis talepleriniz ile ilgili 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.